Döme považuje triumf Slovana za zaslúžený, Jančuškovi pribudli zranení

Liptovský Mikuláš 14. januára (TASR) – V súboji posledného tímu s prvým sa prekvapenie nezrodilo a Slovan Bratislava vyhral v 29. kole hokejovej Tipos extraligy na ľade Liptovského Mikuláša 7:1. Domáceho trénera Milana Jančušku viac než prehra mrzela strata ďalších dvoch hráčov, pričom najmä zranenie brankára Patrika Kozela vyzeralo dramaticky.

Mohlo by vás zaujímať:Slovan nedal Liptovskému Mikulášu šancu a naďalej kraľuje lige

Domácim nevyšli vstupy do tretín, keď inkasovali v 2. minúte každej z nich. Kozel sa dostal do hry po tom, čo v 23. minúte…