Ako zostaviť extravagantný pánsky outfit?

Pánske oblečenie je rovnako rozmanité a modernizované ako aj dámske, len sa v ňom treba vyznať. Pri zostavovaní outfitov berieme do úvahy predovšetkým náš vlastný osobnostný štýl, spoločenské aj pracovné zázemie. Vždy sa však nájde príležitosť, ako si v móde uletieť a na chvíľu popustiť uzdu fantázie. A to až natoľko, aby sme sa prebudili v sviežom extravagantnom outfite!

Pre pánov je košeľa základ!

Muž má pôsobiť vodcovsky, vyspelo a vyrovnane za každých okolností. Oblečenie mu dodáva na sebavedomí a sexepíle. Avšak aj v móde nachádzame kúsky, ktoré nie sú určené pre všetkých. Pri extravagantnom štýle sa viažu na veľmi silné osobnosti, odhodlané vynikať.

Dostatočný priestor na svoje vyjadrenie im poskytujú trendy košele k chinos nohaviciam alebo k džínsom – na bielom podklade lepšie vyniká žiarivá kvetinová rozkoš. Nie, nepôsobí zženštilo – navyše na pánskych slim fit košeliach sa rysuje veľmi pekná línia pri udržiavanej, ale aj bežnej postave. Pri atypických vzoroch a motívoch si na to obzvlášť dávame pozor, keďže zvýrazňujú každý detail!

Čo sa týka výrazných detailov, v rámci košieľ môže ísť aj o širšie zrezaný golier, kontrastné lemovanie alebo manžety.

Od jarnej kvetinovej romance po technologický pokrok!

Aj takto môže muž „rásť“. Základom je pánske oblečenie ako stvorené lákať jemnosťou, priedušnosťou a svetovými postupmi. Vydareným krokom je výnimočná potlač a nový spôsob šírenia informácií zo sveta módy. Muž ich nosí hrdo na hrudi, napr. v podobe bavlneného popelínu s trendy print motívom na košeliach. Určite ich teda môžete do nákupného košíka, keďže mnohé obchody naviac upozorňujú limitovanou sériou.

A ak by vám náhodou nebolo extravagancií dosť, vyskúšajte 100 rokov kvalitné oblečenie, ktoré zakaždým podčiarkuje prvotriedna bavlna zoštíhlených pánskych košieľ! Nesú pomenovanie Casamoda, nájdete ho aj na webe Stevula.sk a sú skutočne nesmrteľné!

Zdroj obrázku: insta_photos / Shutterstock.com

Redakcia Infomi.skhttps://www.infomi.sk
Prinášame najnovšie aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta. Infomi.sk servíruje prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.

Najnovšie články

Podobné články

Napísať komentár

Please enter your comment!
Please enter your name here