Ceman priznáva: Sme v minikríze. Košiciam podľa neho zostáva iba jediné

Hokejisti Košíc prehrali tretí duel v sérii. V nedeľnom 24. kole Tipos extraligy neuspeli na ľade Banskej Bystrice. Domáci tím vyhral tesne 2:1 a naopak zaknihoval tretiu výhru za sebou.

Majster z východu republiky mohol dostať duel v poslednej sekunde tretej tretiny do predĺženia, lenže puk v šestici bez brankára dostal v trme-vrme pred svätyňou súpera za čiaru až po časovom limite, čo sa ešte posudzovalo na videu.

Košičania predtým ťahali osemzápasovú víťaznú sériu, lenže tú im zastavili najprv Trenčania na ich ľade, v piatok prekvapujúco neuspeli na…