Moje telo sa vyplo, je ťažké žiť bez behu, napísala 21-ročná atlétka pred samovraždou. Nesmie to byť len o výkone, varuje odborník

Švédska vytrvalostná bežkyňa Emilia Brangefältová mala 21 rokov a patrila k veľkým talentom trailového behu. Vlani získala na majstrovstvách sveta bronz, tento rok skončila piata. Excelovala hlavne v teréne, no súťažila aj na ceste a takisto na dráhe.

Uplynulý týždeň Švédska atletická federácia informovala, že Emilia Brangefältová zomrela. Príčinou bola samovražda, podľa vyhlásenia sa atlétka „v posledných mesiacoch cítila veľmi zle fyzicky aj psychicky”.

Zlé rozpoloženie priznala aj samotná športovkyňa v príspevku, ktorý zverejnila

Čítať celý článok

Redakcia Infomi.sk
Redakcia Infomi.skhttps://www.infomi.sk
Prinášame najnovšie aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta. Infomi.sk servíruje prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.

Najnovšie články

Podobné články