Objavte kvalitné parkety v Bratislave

Drevené parketové podlahy sú dokonalá nadčasová voľba do každého interiéru a pocit z drevenej podlahy nedokáže nahradiť žiadna lacná alternatíva. Kvalitné parkety sú investícia na celý život, preto ich neobjednávajte online. Vedeli ste, že ich môžete kúpiť priamo v Bratislave?

Prečo si vybrať kvalitné parketové podlahy?

Parketové podlahy sú stabilnejšie ako tradičné drevené podlahy. Je to preto, že pozostáva z troch vrstiev dreva narezaných pod uhlom 90 stupňov, aby sa znížil pohyb dreva. Vrchná vrstva parkiet je nášľapná vrstva. Táto vrstva je starostlivo vyberaná, aby sa zabezpečila maximálna výdrž v priebehu času.

Ako spoznať kvalitné parkety?

Drahšie nemusí vždy znamenať kvalitné. O kvalite drevenej podlahy rozhoduje viacero faktorov. Ak sa ich naučíte, budete vedieť, na čo sa v budúcnosti pri kúpe parkiet zamerať.

Kvalita drevených parkiet sa považuje za vysokú, ak spĺňa nasledujúce podmienky:

  • odolný druh dreva,
  • hrubá, pevná nášľapná vrstva,
  • pevná, dobre prilepená nosná doska,
  • vysoko kvalitné spracovanie,
  • pružná povrchová úprava,
  • dôveryhodný pôvod materiálu a značka,
  • predajca má showroom a poskytuje servis.

Rad kvalitných drevených podláh čaká len na to, aby ste ich videli. Navštívte nás v Bratislave

Naše showroomy sú tu pre vás. Podlahoví experti s vami prediskutujú vaše možnosti a poskytnú vám fundované odborné rady, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa pri výbere podlahy pre váš domov. Pozrite si naživo vzhľad a reálnu farbu podláh, spoznajte hmatom materiál.  Získajte vzorky, ktoré vám pomôžu lepšie sa rozhodnúť priamo u vás doma.

Zastavte sa kedykoľvek v showroome Floor Experts na Galvaniho 15/A.

Redakcia Infomi.skhttps://www.infomi.sk
Prinášame najnovšie aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta. Infomi.sk servíruje prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.

Najnovšie články

Podobné články

Napísať komentár

Please enter your comment!
Please enter your name here