Futbal: Neymar stále nedal gól v drese Al-Hilalu, proti Al Shababu nedal penaltu

RIJÁD. Brazílsky futbalista Neymar stále čaká na svoj debutový gól v drese saudskoarabského tímu Al-Hilal.

Tridsaťjedenročnému útočníkovi sa nepodarilo presadiť ani v piatkovom zápase saudskej Pro League proti Al Shababu (2:0), v 37. minúte nepremenil penaltu.

Neymar dostal prednosť pred domácim útočníkom Salemom Al-Dawsarim, jeho pokus sa však odrazil od žrde a brankár Kim Seung-gyu ho zneškodnil.

Brazílčan si pripísal už tretiu asistenciu v drese saudského tímu, keď prihral na gól Kalidoua Koulibalyho zo 68. minúty….