Mladé Slovenky držali s Američankami dve tretiny krok, nakoniec im na MS v hokeji do 18 rokov hladko podľahli

Tento článok pre vás načítala AI.

Slovenské hokejové reprezentantky do 18 rokov vstúpili do majstrovstiev sveta vo švajčiarskom Zugu očakávanou prehrou s rovesníčkami z USA 7:1.

Mladé Slovenky však statočne bojovali, po prvej tretine nad favoritkami viedli 1:0 a po druhej bol stav nerozhodný 1:1. O všetko rozhodla tretia dvadsaťminútovka, v ktorej slovenské hráčka inkasovali šesť gólov.

Štyri góly za tri minúty

Počas celého duelu mali americké hráčky hernú aj strelecké prevahu. Skóre stretnutia otvorila už v 6. minúte Alica Juríková, ktorá…